Made In Meble, the site of vintage furniture customized by our designers

COMPLAINT

REKLAMACJE TRANSPORTOWE: 

1. Podstawą do reklamacji związanych z transportem jest sprawdzenie przesyłki podczas odbioru zamówienia od Dostawcy. 

2. W ramach reklamacji rozpatrywane są uszkodzenia powstałe podczas transportu. W przypadku stwierdzenia jej uszkodzenia Kupujący ma obowiązek zgłosić ten fakt Dostawcy, który sporządzi protokół reklamacyjny. 

3. Rozpatrywanie reklamacji przyspiesza dostarczenie materiału zdjęciowego do Producenta. 

4. Producent zobowiązuje się do rozpatrzenia zgłoszenia w przeciągu 14 dni roboczych od daty uzyskania zgłoszenia. 

5. W momencie uznania reklamacji Producent przedstawia sposób jej realizacji. REKLAMACJE PRODUKTOWE: 

1. Wady produkcyjne rozpatrywane są w przeciągu 2 tygodni od ich zgłoszenia. Prosimy o przesłanie informacji na adres info@made-in-meble.com

2. Celem przyspieszenia i ułatwienia rozpatrywania reklamacji proszę o przesłanie jak największej ilości zdjęć. 

3. Jeżeli zdjęcia będą niewystarczające należy dostarczyć reklamowany towar do Made in Meble. 

4. Wykonawca nie pokrywa kosztów zwrotu. 

5. Nie stosowanie się do zaleceń producenta znacznie zwiększa możliwość wystąpienia uszkodzeń które nie będą podlegać gwarancji. 

6. Gwarancja nie obejmuje zmian w produkcie wynikających z naturalnej charakterystyki drewna czy innych użytych materiałów. INNE: 

Meble wykonywane są przy użyciu starego drewna które może mieć nierówności, zadrapania, pęknięcia, czy inne uszkodzenia. Jest to normalne dla starego drewna. A to sprawia, że każdy egzemplarz jest wyjątkowy, przez co nie możemy zagwarantować pełnej powtarzalności produktu.   Tworzymy również produkty na życzenie Klientów. Dostosowanie produktów jest bezpłatne aczkolwiek może wpływać na zmianę ich ceny. Kupując ma obowiązek zapoznania się z powyższymi informacjami DĄŻYMY DO JAK NAJLEPSZEGO PRZEDSTAWIENIA OFEROWANYCH PRODUKTÓW MIMO TO NALEŻY PAMIĘTAĆ, ŻE OTRZYMANE TOWARY MOGĄ ODBIEGAĆ OD PRZEDSTAWIONYCH ZDJĘĆ ZE WZGLĘDU NA OGRANICZONE MOŻLIWOŚCI TECHNICZNE